WEDDING

Bozcaada Preshooting

Bozcaada is an island in the Agean Sea in Turkey. And when you have once visited this island you will come soon again. The little streets and just for the sunset, you will come again and again…Here is blog post of the Prewedding Shooting with Gülsah & Övünc.
Bozaada’ya dair neler söylesem, bir şekilde eksik kalıyor. Seviyoruz. Bir çoğumuz. Doğal halini, salas halini ve bir ada da olma fikri hoşumuza gidiyor işte. Instagram sayfamda Gülşah & Övünç ile neler yaşadığımızı anlattım (BMW fotoğrafı), anlattım anlatmasına ama elbette çok şey eksik. Çünkü dolu dolu yaşadığımız macera dolu anların en güzel yanı, sonunda 20 dk içinde şahane bir restoranda balık yemekle bitti. Başardık. Oysa hayalimizde saatlerce oturmak vardı, ama malum feribot saati insanın hayallerini değiştirebiliyor. Üç saat ayırdığımız çekimden sadece 45 dakikasını kullanabildigimiz zaman diliminden, en sevdiğim ve beni en çok şaşırtan fotoğraf kareleri oldu. İnanın, eve geldiğimde bunları hangi ara çektik diye şaşırmıştım. Bence Ada büyülü.

Photos: Kadir & Aylin

bozcaadadugun-16

bozcaadadugun-11

bozcaadadugun-17

bozcaadadugun-22

bozcaadadugun-20

bozcaadadugun-23

bozcaadadugun-21

bozcaadadugun-25

bozcaadadugun-27

bozcaadadugun-26

bozcaadadugun-28

bozcaadadugun-24

bozcaadadugun-14

bozcaadadugun-10

bozcaadadugun-18

bozcaadadugun-15

bozcaadadugun-7

bozcaadadugun-9

bozcaadadugun-13

bozcaadadugun-8

bozcaadadugun-12

bozcaadadugun-5

bozcaadadugun-6

bozcaadadugun

bozcaadadugun-3

bozcaadadugun-3-2

Write a comment

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.

Wir benutzen Cookies um die Nutzerfreundlichkeit der Webseite zu verbessen. Durch Deinen Besuch stimmst Du dem zu.